Dne 13.06.2024 od 13:00 se uskutečnilo v sále SŠTD slavnostní vyřazování maturantů. Pod vedením týmu učitelek Mgr. Veroniky Richterové, Mgr. Moniky Žurkové, Mgr. Věry Ciompové a fotografa Ing. Marka Ivanča, se povedlo vytvořit slavnostní atmosféru doplněnou kulturním vystoupením na flétny našich studentů z třídy PED 3 Ludmilou Bělunkovou a PED 1 Davidem Olšákem. V letošním školním roce se maturitu úspěšně povedlo složit 87 studentům a z toho 14 studentů prospělo s vyznamenáním, v oborech Autotronik (denní a nástavbové studium), Provoz a ekonomika dopravy, Dopravní prostředky, Elektrotechnika.

Dne 25.06.2024 od 13:00 se uskutečnilo v sále SŠTD slavnostní vyřazování učňů. Pod vedením týmu učitelek Mgr. Moniky Žurkové, Mgr. Věry Ciompové, Mgr. Markéta Turkové a fotografa Ing. Marka Ivanča, se povedlo vytvořit slavnostní atmosféru doplněnou kulturním vystoupením na flétnu naší studentky z třídy PED 3 Ludmilou Bělunkovou. Letošním školním roce složilo úspěšně závěrečné zkoušky 122 žáků a z toho s vyznamenáním 19 žáků, v oborech Automechanik, Autoelektrikář, Karosář, Lakýrník, Železničář, Strojní mechanik, Elektromechanik pro zařízení a přístroje.

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice

Moravská 964/2 703 00 Ostrava-Vítkovice