Dne 9.5. 2024 se žáci naší školy zúčastnili streetfootbalového turnaje, který pořádala společnost VEOLIA v rámci charitativního projektu „Každý gól pomáhá“. Na asfaltovém hřišti TJ Ostrava se potkalo celkem 16 školních týmů. Našim žákům se podařilo úspěšně postoupit ze skupiny, ale do bojů o medaile už jsme bohužel nezasáhli.

Naši školu reprezentovali: Samuel Paukert, Petr Kokeš, Ondřej Kreibich, Lukáš Hradil, Jan Kouřil, Fabien Habr, Natálie Šindlerová a Tereza Poláková. Moc děkujeme za skvělou reprezentaci.

Turnaj se těší veliké oblibě a je pořádaný také v Olomouci a Praze. Každý gól vstřelený během turnajů nese významný dopad. Díky velkorysé podpoře společnosti Veolia Česká republik na konto klubu Mongagua FC putovalo v loňském ročníku 2023 celkem 108 600 Kč. Uvidíme kolik to bude v tom letošním. V každém případě skvěle připravená sportovní událost.

Střední škola technická a dopravní , Ostrava-Vítkovice

Moravská 964/2 703 00 Ostrava-Vítkovice